Mynta.pl to miejsce, które jest tym czego my sami szukaliśmy w internecie będąc jeszcze w ciąży i zaraz po tym, jak zaczęliśmy być rodzicami naszych dzieci : )

Długo szukaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Szukaliśmy także zaspokojenia naszej ciekawości odnośnie tego co to nam właśnie rośnie w brzuchu : ) Mało było ciekawych miejsc, w których gościliśmy na dłużej. Dlatego właśnie postanowiliśmy (tak, tak, bo w naszej ekipie są też panowie ;)) stworzyć coś własnego, co będzie czymś od nas dla Was, drodzy rodzice.

Trymestry ciąży

Znajdziecie tutaj istotne informacje zebrane z sieci o tym jak kształtują się i jak wyglądają kolejne trymestry ciąży. Poza tym, że przejdziemy z Wami każde z trzech trymestrów ciąży, to będziemy tak fajni i opiszemy szczegółowo kolejne tygodnie ciąży!

Porady i artykuły

Podzielimy się z Wami także naszymi spostrzeżeniami odnośnie tego jakie produkty, akcesoria oraz zabawki wybierać dla swoich dzieci. Dzięki temu będzie Wam łatwiej podjąć decyzje. Poradzimy, powiemy, podpowiemy i pokażemy ranking i porównania, a poza tym aktualne ceny i zbierzemy opinie i komentarze rodziców.